Vasaros futbolo lygos pusfinalio kovos

Kviečiame į Vasaros futbolo lygos varžybas, kurios vyks LSC stadione (J. I. Kraševskio g. 2, Vilnius) jau 2023 m. liepos 31 d. nuo 19:00 val.

Šią savaitę paaiškėjo visi Vasaros futbolo lygos pusfinalio dalyviai. Pirmadienį paaiškėjo trys iš keturių Vasaros futbolo lygos pusfinalių dalyvių. Ir jei SKK „Oniksas“ į didįjį ketvertą žengė gan ramiai ir užtikrintai, tai „Dineriui“ ir „Vilniečiams“ laimingą bilietėlį teko sužvejoti baudinių loterijoje.

SKK „Oniksas“ – FK „Salininkai“ 2:1

FK „Vilniečiai“ – FK „Carlsberg nealkoholinis“ 1:0 (3:1)

FK „Dineris“ – SK „Skaidiškės“ 1:0 (4:3)

Ketvirtasis ir paskutinysis pusfinalio dalyvis paaiškėjo trečiadienį. Juo tapo „Žaibo kirtis“ pasiėmęs kelialapį be dramos, be baudinių ir netgi – be įvarčių.

FK „Žaibo kirtis“ – FK „Vilkai“ 0:0

Trečiadienį į LSC stadiono aikštę žengė ir kovas dėl 5-8 vietų pradėjusios komandos. Šiek tiek netikėtai paaiškėjo, kad tokia garbė teko vos prieš kelias dienas atkakliose ketvirtfinalio batalijose ir nesėkmingose baudinių serijose dalyvavusioms „Skaidiškių“ ir „Carlsberg nealkoholinis“ komandoms. Pergalę šventė „Skaidiškių“ futbolininkai.

Carlsberg nealkoholinis“ – FK „Skaidiškės“ 1:4

Nulinę ketvirtojo ketvirtfinalio ramybę su kaupu kompensavo Iššūkio taurės turnyro kovos, kuriose netrūko nei dramos, nei įvarčių.

FK „Top Kickers“ – PILK 5:4

Pernai VFL Iššūkio taurės nugalėtojais tapę „Top Kickers“ žaidėjai žinojo, kad tik pergalė prieš PILK dar gali išsaugoti šansus apginti titulą. Antrą nesėkmę Iššūkio taurėje patyrusi PILK ekipa atsisveikino su pretenzijomis į Iššūkio taurę, tuo metu pirmą pergalę iškovoję „Top Kickers“ dar tęsia kovą dėl trofėjaus.

JSK „Gulbinai“ – FC W.W.G. 2:2

„Gulbinai“ ir „W.W.G. Iššūkio turnyre startavo dviem pergalėmis, tačiau tarpusavio dvikovoje pasidalino po tašką. Tokia baigtis šiek tiek stipriau nuvylė „Gulbinus“, kurie du kartus pirmavo, bet persvaros neišsaugojo.