Prieš daugelį metų vieno iš sportinių šokių pradininkų Lietuvoje – Adomo Gineičio – iniciatyva Lietuvos kurortuose vis kitu metų laiku buvo rengiami sportinių šokių turnyrai: keturi šalies kurortai, keturi metų laikai ir ketverios varžybos.

Jau praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje plėtotas įdomus sumanymas buvo tapęs tradiciniu – renginiai vyko ne vienerius metus.

Ir štai – 2022 m. pavasarį – į Druskininkus sugrįžo sportinių šokių varžybos „Druskininkų pavasaris“! Renginys pietų Lietuvos kurorte vyko š. m. balandžio 23 – 24 dienomis.

Pirmąją dieną (šeštadienį) sportininkai čia varžėsi dėl Lietuvos reitingo taškų, o taip pat vyko Jaunimo iki 21 m. amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių Lietuvos čempionatas. Antrąją dieną (sekmadienį) vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos lygos „Šokiai visiems“ rengiamas Solo Latino ir Caribbean Style čempionatas tiek komandoms, tiek individualiems šokėjams.

Turnyro organizatoriai – Lietuvos sportinių šokių federacija, federacijos lyga „Šokiai visiems“, Vilniaus sportinių šokių klubas „Ratuto“ – džiaugiasi įgyta galimybe rengti varžybas Lietuvos sporto centro komplekse „Druskininkai“: sąlygos sportininkams, teisėjams, žiūrovams buvo puikios. Visas komplekso personalas rūpestingai gelbėjo visais klausimais, tad šokėjai tikisi dar ne kartą sugrįžti į Druskininkus. „Viliamės, kad „Druskininkų pavasaris“ – kaip ir prieš daugelį metų – vėl taps tradiciniu turnyro.“ – sakė V. Visockas.

LSŠF nuotrauka